Термоізоляція основної частини стіни - Підготовка основи
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Термоізоляція зовнішніх стін будівель

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

123
До початку робіт з термоізоляції будівлі необхідно відповідним чином підготувати робочу поверхню. Вона повинна бути стабільною, рівною, з достатньо несучою здатністю і очищеною від забруднень, які зменшують адгезію клейового розчину (наприклад пилу, масел, антиадгезійних засобів, моху). Необхідно перевірити несучу здатність штукатурного покриття шляхом постукування. Глухий звук означає, що штукатурка відшарувалася від основи і її необхідно видалити. Рекомендується також збити штукатурку на зовнішніх поверхнях віконних і дверних укосів для їх утеплення без зайвого закриття віконних і дверних рам.
123
Крихкі, з низькою адгезією малярні покриття необхідно видалити. Адгезію покриття можна перевірити, якщо надрізати його ножем, приклеїти клейку стрічку, а потім її відірвати. Якщо в результаті цього випробування відірветься фрагмент покриття, його необхідно вважати за покриття з низькою адгезією. Локальні пошкодження і місця, де штукатурка погано пов'язана з основою, необхідно заповнити штукатурним розчином 560 або вирівнюючим шпаклювальним розчином NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427. Нерівності поверхні більше 1 см необхідно вирівняти за допомогою вирівнюючого шпаклювального розчину NIVELLIERENDE SPACHTELMASSE 427 або шпаклювально-реставраційного розчину SPACHTEL-REPARATURMÖRTEL 429. Нерівності поверхні більше 2 см потрібно вирівняти за допомогою ізоляційних плит різної товщини.
123
Водопоглинаючі поверхні (наприклад, газобетонні блоки), нерівномірно поглинаючі і піщані необхідно заґрунтувати засобом TIEFGRUND-LMF 301..