Заповнення швів між гіпсокартонними плитами
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Зведення внутрішніх перегородок

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Перед початком затирки швів потрібно очистити поверхню плит в зоні стиків від забруднень, пилу. Зрізані, відповідним чином фрезеровані краї потрібно змочити водою. Оригінальні краї плит, що фрезеруються на заводі, змочувати не потрібно. Підготовленный гіпсовий шпаклювальний розчин наносять і розгладжують впоперек лінії стику плит. Розчин вдавлюють якнайдалі, щоб ретельно заповнити весь шов.
Потім однаковим рухом наносять і розгладжують шпаклювальний розчин уздовж всього шва.
За допомогою шпателя в заздалегідь нанесений розчин вдавлюють армуючу стрічку. Це може бути паперова стрічка, самоклейна сітчаста стрічка з скловолокна або стрічка з флізеліну. Необхідно уникати повітряних бульбашок під стрічкою. Поверхня стрічки покривається тонким шаром видавленого шпаклювального розчину, надлишки якого знімають і залишають шов до висихання.
Потім накладають наступний шар смугою на 5 см ширше, ніж зона стику плит, розгладжують і чекають його висихання.
Останній, третій шар шпаклювального розчину наноситься ширшим, ніж попередній шар і старанно вирівнюється з поверхнею плит. Після висихання останнього шару шпаклівки починають його шліфування і розгладжують шов за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу.