Зведення стін з пористого бетону або силікатних блоків, використовуючи розчин PORENBETON-KLEBER 125 (тонкошарова кладка).
Головна сторінка - Технології КРАЙЗЕЛЬ - Зведення зовнішніх та внутрішніх несучих стін

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Array to string conversion

Перед початком зведення певної частини стіни на елементі, який знаходиться нижче (стрічковому фундаменті, стінці фундаменту і т.п.), необхідно покласти горизонтальну гідроізоляцію. Для цієї мети можна використовувати плівку ПВХ, плівку з HDPE, руберойд. Горизонтальну ізоляцію можна також виконати з еластичного герметизуючого розчину AQUASZCZEL 820.
Елементи для кладки першого шару кладуться на розчин MAUER-MORTEL 115, консистенція якого повинна бути такою, щоб вони не просідали під власною вагою. Для підготовки розчину необхідно доставлену в мішках суху суміш розвести водою відповідно до інструкції на упаковці.
Кладка починається з кутів. Після установки крайніх елементів перевіряється їх рівень і корегується за допомогою гумового молотка. Вирівнювання кутів першого шару перевіряється за допомогою водяного рівня. Це також можна зробити за допомогою оптичного або лазерного нівеліра.
Потім між кутовими елементами натягається шнур і кладеться весь ряд. Необхідно звернути увагу, що правильне укладання і точне вирівнювання першого шару дуже важливе, оскільки за допомогою тонких швів в наступних шарах неможливо відкорегувати рівень.
Кладку наступного шару можна починати після «схоплювання» розчину MAUER-MORTEL 115, тобто приблизно через 2–3 години. У випадку блоків з пористого бетону верхню поверхню укладеного шару (як і кожного наступного) необхідно відшліфувати з метою вирівнювання і поліпшення прилягання розчину. Це робиться за допомогою тертки з наждачного паперу або спеціальною вирівнюючою терткою. Після цих дій поверхню шару необхідно ретельно очистити щіткою від всіх часток, що залишилися після шліфування.
Для кладки (приклеювання) використовується розчин PORENBETON-KLEBER 125. Доставлену в мішках суху суміш висипають в ємкість з відміряною кількістю води і за допомогою низькооборотного міксера готують розчин. Потім чекають приблизно 5 хвилин і знову все перемішують.
На очищену поверхню наноситься шар розчину PORENBETON-KLEBER 125 завтовшки 1–3 мм. Рівномірне накладання розчину полегшує використання спеціальної кельми з жолобком і шириною, рівній ширині кладки. Розчин наноситься на поверхню 2–3 елементів. При високій температурі навколишнього середовища поверхню елементів можна злегка змочувати водою.
У випадку елементів з гладкими торцевими стінками розчин PORENBETON-KLEBER 125 наноситься також на ці стінки. Елемент, який укладається, дожимають до вертикального і горизонтального шва, постукуючи по ньому гумовим молотком.
Кладка (приклеювання) починається з кутів, при цьому потрібно пам'ятати про правило перев'язування елементів.
Після укладання кутових елементів між ними натягається шнур і укладається весь шар. Стіну необхідно зводити рівномірно, без так званого витягування кутів.